Darčekové poukazy

Blížia sa narodeniny, svatba, Vianoce či iný významný termín? Chcete aj vy obdarovať svojich blízkych, priateľov či obchodných partnerov netradičným darčekom s nádychom hôr? Je len na vás, či to bude výstup s horským vodcom na najvyšší vrchol slovenska - Gerlach, lavínový alebo skialpinistický kurz, prípadne skialpový výjazd do novej oblasti.

Prekvapte a urobte veľkú radosť ľuďom, na ktorých vám záleží. O ich spokojnosť a bezpečnosť sa postará horský vodca. A zážitok bude dokonalý.

Dizajn

Každý kalendárny rok sú pre vás pripravené darčekové poukazy v jednotnom dizajne, ktorý sa už nebude opakovať. Obsahovo sú prispôsobené rôznym typom ponúkaných aktivít - od vysokohorských výstupov, cez lyžiarske túry až po vzdelávacie kurzy. Sú vyhotovené na papieri gramáže 350g, v rozmere 210x110mm (štandardný DL formát) s jednostrannou potlačou.

Aby bol zážitok z darčeka dokonalý, poukazy sú vytlačené na elegantnom papieri a zasielané poštou. V prípade dohody vám zašleme elektronickú verziu vo formáte PDF určenú pre tlač (s 5mm orezom).

Ako na to?

Stačí iba zopár jednoduchých krokov:

  1. Vyberiete si niektorú z ponúkaných aktivít alebo požiadajte o ponuku podľa vlastného želania.
  2. Vyberte si dizajn darčekového poukazu, ktorý najviac vystihuje vami zvolenú aktivitu a zašlite text, ktorý chcete aby bol na poukze uvedený (pre koho, text blahoželania, od koho,...).
  3. Použite kontaktný formulár, kam všetko potrebné napíšete.

Obratom vám bude zaslaný náhľad pre potreby korekcie. Po odsúhlasení zaslaného náhľadu a obdržaní platby vám bude darčekový poukaz zaslaný poštou alebo kuriérom.